Antoni&Vostok - strona nieoficjalna

Mustangi Dominik

Speedway Team

PKS Augustyn

Wrocbal: Z RTV tylko zwycięstwo!

• autor: Michał , 2015-05-28 13:45

Już jutro czeka nas kolejny mecz w lidze Wrocbal. Zagramy w nim z przedostatnim w stawce RTV Euro AGD. Jeżeli wygramy to spotkanie to będziemy praktycznie pewni utrzymania, jeżeli nie - sprawa pozostania w Superlidze na kolejny rok - nieco się pokomplikuje, ale nadal będzie leżała w naszych nogach. Trzeba zatem się zmobilizować i ograć "Ertefałowców"!

Wrocbal: Zrobić ogromny krok w kierunku utrzymania!

• autor: Michał , 2015-05-27 13:32

Już dzisiaj WrSport.pl rozegra ósme spotkanie w ramach Wrocbalowej Superligi w sezonie Wiosna 2015. "Dziennikarze" podejmą bardzo trudnego przeciwnika, jakim będzie Inss-Pol. Jeżeli zawodnicy beniaminka chcą pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej na kolejny rok, nie mogą pozwolić sobie na porażkę!

Wrocbal: Passa przerwana! Fatalny mecz z Prezesami!

• autor: Michał , 2015-05-25 13:06

Z wielkim opóźnieniem przedstawiamy komentarz do ostatniego meczu z Prezesami. Ten niestety przegraliśmy 0:2, choć wcale nie byliśmy drużyną gorszą, to jednak nie mieliśmy dnia - liderzy naszej drużyny zawiedli, a reszta nie potrafiła nic sensownego wykombinować. Rywal skonstruował 3 składne akcje i dwie zamienił na bramki. Poprzez tą przegraną nadal nie jesteśmy pewni utrzymania i musimy zrobić wszystko, aby sobie je jak najszybciej zapewnić.

Wrocbal: Podtrzymać dobrą passę!

• autor: Michał , 2015-05-12 22:01

Już jutro WrSport.pl powalczy o kolejne punkty w Superlidze, które mają zapewnić jak najszybsze utrzymanie. "Połączeni Piłką" zagrają z nieprzewidywalnymi Prezesami. Czy beniaminkowi uda się podtrzymać dobrą passę i zapunktować w piątym meczu z rzędu!?

Wrocbal: Lider zdeklasowany!

• autor: Michał , 2015-05-06 16:50

W poniedziałek WrSport.pl rozgrywał szósty mecz w Superlidze ligi Wrocbal w sezonie wiosna 2015. "Dziennikarze" grali z liderem rozgrywek - Przyjaciółmi Tifosek i rozbili ich 8:0. Tym samym beniaminek awansował do górnej części tabeli i traci do przewodzącego w stawce, zaledwie 2 oczka.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.